reply

Posted

print

favorite this post Máte Crohnovu chorobu? Penežitá kompenzace za cestovní výdaje. (Praha 4-Krc) hide this posting unhide

compensation: Penežitá kompenzace za cestovní výdaje
employment type: part-time

Trpíte vy nebo nekdo z vašich blízkých Crohnovou chorobou a obdobími vzplanutí, která jsou horší než normálne - castejší bolesti bricha, nucení na stolici a prujem? Možná by nyní bylo dobré zvážit úcast ve studiích pro výzkum Crohnovy choroby.

Pokud se kvalifikujete, mužete obdržet penežitou kompenzaci za cestovní výdaje.

Výzkumné studie jsou duležitou soucástí vývoje budoucích možných zpusobu lécby. Bez nich by nebyl možný pokrok v medicíne. Práve ted lékari hledají dobrovolníky s Crohnovou chorobou pro lokální výzkumné studie.

Zacnete hned
ZJISTETE, ZDA BYSTE SE KVALIFIKOVALI
Neváhejte! Pocet úcastníku omezen.

Více informací naleznete na www.crohnovystudie.cz

Ti, kterí se kvalifikují, mohou obdržet*:

• Zdarma péci místních lékaru a specialistu, která souvisí se studií, bez poradníku
• Penežitá kompenzace za cestovní výdaje
• Hodnocené lécivo zdarma
Navštivte stránky www.crohnovystudie.cz

O spolecnosti PanoplyHealth:

PanoplyHealth je spolecnost, která provádí nábory osob pro klinické výzkumné studie. V soucasné dobe spolupracujeme s farmaceutickými spolecnostmi a hledáme jedince, kterí jsou ochotni úcastnit se klinických výzkumných studií ve vaší oblasti.
*Úcastníci mohou v rámci klinické výzkumné studie v závislosti na plánu studie dostávat hodnocený prípravek, nebo mohou dostávat neaktivní látku cili placebo. Úcastníci dostávají po dobu trvání studie péci lékarského a vedeckého týmu, která se studií souvisí. Za cestovné muže být poskytnuta primerená úhrada a délka studie se muže lišit.
  • Principals only. Recruiters, please don't contact this job poster.
  • do NOT contact us with unsolicited services or offers

post id: 6632795978

posted:

best of [?]