vastaa

Postit

tulost

merk ilmoit suosikiks Specializovaný nákupčí s češtinou (přesídlení do Bukurešti) (Bucharest) piilota tämä ilmoitus tuo esiin

palkkio: Competitive with housing allowance and bonusses
työsuhteen tyyppi: kokoaikainen

Mluvíte plynně česky, máte ambici pracovat v mezinárodním prostředí a jste ochotni pracovat v zahraničí? Dále již nehledejte! Hledáme české mluvčí pro nový tým specializovaných nákupčích v rumunské Bukurešti.
Bukurešť, hlavní a také největší město Rumunska, se nachází na jihovýchodě země. Město s nízkými životními náklady, kde můžete trávit svůj volný čas v moderních kavárnách, úžasných barech a trendy klubech.

Splatné závazky
Jako Specialista splatných závazků budete odpovědný(á) za účetní a administrativní úkony, při kterých budete zpracovávat faktury a zadávat platby. Součástí Vaší práce bude také řešení žádostí od obchodníků prostřednictvím emaile a telefonu. Dále budete zadávat data a vytvářet pravidelné reporty.

Splatné pohledávky
Jako Specialista splatných pohledávek budete odpovědný(á) za finanční a administrativní úkony. Budete přijímat a zpracovávat příchozí platby od dodavatelů a zajišťovat, že klienti uhradí své závazky v termínu. Budování klientských vztahů a řešení žádostí přes telefon a email jsou stejně důležité.

Hledáme uchazeče, kteří mají:
- Vynikající komunikační dovednosti v češtině, a to v mluvené i psané formě
- Dobrou znalost angličtiny
- Předchozí praxe jako v oblasti nákupu je výhodou, nikoli však podmínkou
- Schopnost multitaskingu
- Znalost práce na počítači, zkušenost s SAP výhodou
- Pečlivost
- Chuť rozvíjet se a učit se nové věci

Bude Vám poskytnuto plně hrazené vyškolení. Výběrové řízení proběhne na dálku prostřednictvím telefonu a skypu. Nabízíme přesídlovací balíček, který obsahuje: let do Bukurešti, vyzvednutí na letišti, pomoc s hledáním bydlení a štědrý bonus ze přesídlení.

  • Vain toimeksiantajille. Rekrytoijat, älkää ottako yhteyttä tämän työviestin jättäjään.
  • ÄLÄ lähetä meille pyytämättä palveluita tai tarjouksia

iĺm.tunn: 6496037247

postit:

parhaat [?]