reply

Posted

print

favorite this post Specializovaný nákupčí s češtinou (přesídlení do Bukurešti) (Bucharest) hide this posting unhide

compensation: Competitive with housing allowance and bonusses
employment type: full-time

Mluvíte plynně česky, máte ambici pracovat v mezinárodním prostředí a jste ochotni pracovat v zahraničí? Dále již nehledejte! Hledáme české mluvčí pro nový tým specializovaných nákupčích v rumunské Bukurešti.
Bukurešť, hlavní a také největší město Rumunska, se nachází na jihovýchodě země. Město s nízkými životními náklady, kde můžete trávit svůj volný čas v moderních kavárnách, úžasných barech a trendy klubech.

Splatné závazky
Jako Specialista splatných závazků budete odpovědný(á) za účetní a administrativní úkony, při kterých budete zpracovávat faktury a zadávat platby. Součástí Vaší práce bude také řešení žádostí od obchodníků prostřednictvím emaile a telefonu. Dále budete zadávat data a vytvářet pravidelné reporty.

Splatné pohledávky
Jako Specialista splatných pohledávek budete odpovědný(á) za finanční a administrativní úkony. Budete přijímat a zpracovávat příchozí platby od dodavatelů a zajišťovat, že klienti uhradí své závazky v termínu. Budování klientských vztahů a řešení žádostí přes telefon a email jsou stejně důležité.

Hledáme uchazeče, kteří mají:
- Vynikající komunikační dovednosti v češtině, a to v mluvené i psané formě
- Dobrou znalost angličtiny
- Předchozí praxe jako v oblasti nákupu je výhodou, nikoli však podmínkou
- Schopnost multitaskingu
- Znalost práce na počítači, zkušenost s SAP výhodou
- Pečlivost
- Chuť rozvíjet se a učit se nové věci

Bude Vám poskytnuto plně hrazené vyškolení. Výběrové řízení proběhne na dálku prostřednictvím telefonu a skypu. Nabízíme přesídlovací balíček, který obsahuje: let do Bukurešti, vyzvednutí na letišti, pomoc s hledáním bydlení a štědrý bonus ze přesídlení.

  • Principals only. Recruiters, please don't contact this job poster.
  • do NOT contact us with unsolicited services or offers

post id: 6496037247

posted:

best of [?]